+90 272 221 10 88
+90 272 222 25 25
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
HIZLI TALEP
hızlı talep oluşturun
HIZLI TALEP FORMU
Ad Soyad
Telefon
E-posta
Talebiniz
HAKKIMIZDA

Koruma, saklama ve ambalaj, ticari hayatta müşterinin ilk karşılaştığı ürünlerin yüzüdür bizim işimiz. Biz hem iş hayatınızda hem de sağlığınızda size destek olmak istiyoruz.

Çağlayan Dekorasyon Ve Plastik Ambalaj 

Çağlayan Dekorasyon Ve Plastik Ambalaj İnş. San. Tic. Ltd. Şti. plastik ve ambalaj sektöründeki çalışma alanı olan evsel ve endüstriyel plastik materyallerinin imalatı, pazarlama ve satış faaliyetlerine 1989 yılında poşet üretimiyle başlamış olup, 2000’li yıllarda hedefleri ve vizyonları doğrultusunda imalat sürecine geçmiştir.

Streç ve alüminyum folyoların sarımı ve paketlenmesinin yanı sıra günümüz  ihtiyaçlarından olan tek kullanımlık plastik çatal, kaşık, bıçak ve gıda kaplarının üretimi ile beraber üretim bandındaki çeşitliliğine her geçen gün yeni ürünler ilave etmiştir. Sarım ve paketlemede kullanılan son teknoloji makineler eşliğinde arzu edilen ebatlarda mamuller geliştirilebilmektedir. 

Kutulama ve paketlemede insan gücünün yanı sıra işlem yapan makineler, günümüzün en önemli şeyi olan zaman kaybını önlemek amacı ile son derece hızlı üretim kolaylığı sağlayabilmektedir. Gelişimin hiç durmadığı firmamızda, ülkemiz bünyesinde destek unsurlarından olan kalkınma ajansları ve yine ekonomi bakanlığımız tarafından sanayi iş kollarına sunulan teşvik ve desteklerden firma potansiyelimiz dikkate alınarak büyüme ve ilerleme amacımızda bizlere yardımcı olacak unsurlar kullanılmaktadır.


Hedeflerimiz ve planlamalarımız için,

7000m2’lik kurulu alanın 5800m2 kapalı platformunda Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmet veren firmamız 11 araçlık filoya haizdir. Lojistik alanda kullanılan filo araçları çeşitli taşıma kapasitesiyle, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürünleri en etkin bir biçimde teslim edebilmektedir. Bölge halkına istihdam alanında iş olanağı sunan firmamız 63 kişilik bir ekiple üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Üretim alanında yetiştirdiği nitelikli çalışanlar sayesinde sektör öncülerinden olmayı sürdürmektedir.
 
Sektörün en önemli ihtiyaçlarından olan ürün zenginliği, firmamız tarafından göz ardı etmediğimiz en önemli konudur.
 
Plastik ve ambalaj sektöründeki çeşitliliği bünyesinde barındıran firmamız 1200 kalem ürünle ülkemizde 5 bölgede Akdeniz, Ege, Marmara, İç Anadolu ve Doğu Anadolu’da aktif dağıtımda yer alır. Plastik ve ambalaj alanında evsel veya endüstriyel olarak kullanılan her türlü malzeme tedarik edilerek hizmet verilir. Sera, Rotopaş, Naksan, Vura, Aypack, Yöntem Kağıt gibi sektör liderlerinin ürün gruplarında bayi görevini de üstlenen firmamızda, 5 pazarlama uzmanı vasıtasıyla müşterilerimizin verileri alınır, işlenir, güçlü dağıtım kanalları vasıtasıyla gecikme yaşanmadan zamanında teslimat yapılır. Yüksek stoklu çalışan firmamız, müşterilerimizin acil ihtiyaçlarında da onların yanındadır.
 
Kalite ve sistem güvence belgelerinden olan ISO 9001 Ve ISO 22000 belgelerimizde faaliyetlerimizde yol gösterici donanımlardır.
 
Yurt içinde olduğu kadar yurtdışından gelen ihtiyaçları da karşılamakta olan firmamızda, kaliteden ödün vermeden, insan odaklı bir çalışma prensibiyle işlem yapılmaktadır. Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin güvenini kazanmak, çevreyle uyumlu imalat süreçlerinde bulunmak firmamızın ana ilkelerini teşkil eder.
 
Yeni nesil enjeksiyon makinelerini üretim bandında kullanan firmamız, deneyimli personelleri ile piyasanın ihtiyaç duyduğu mamulleri kısa zamanda en az fire ile sonuçlandırmaktadır. Tam kapasite çalışan tesisimiz piyasadan aldığı talepler doğrultusunda üretim bandına yeni ürünler ekleme konusundaki tüm Ar-Ge çalışmaları ve planlamalarını hazırlamaktadır.
 
Tesisimizde güven, kalite ve sağlık üçlemesini birleştirmeyi hedef alan çalışma yapımız siz değerli müşterilerimiz için “Sağlıklı Ürünler“ üretmeye devam edecektir.

Evet… 
Hedeflerimiz ve hayallerimiz var…
Ancak bu hayallerimizi gerçekleştirmek için doğru üretim, doğru zamanlama ve doğru fiyat 
şirket prensibimizdir.
 
Çağlayan Dekorasyon Ve Plastik Ambalaj