HAKKIMIZDA

Koruma Saklama Ve Ambalaj Ticari Hayatta Müşterinin İlk Karşılaştığı Ürünlerin Yüzüdür Bizim İşimiz. Biz Hem Ürünlerin Hem de Sizin Yüzünüzü Güldürme Amacı İle Çalışıyoruz.

Çağlayan Dekorasyon Ve Plastik Ambalaj 

Çağlayan Dekorasyon Ve Plastik Ambalaj İnş. San. Tic. Ltd. Şti. Plastik Ve Ambalaj Sektöründeki Çalışma Alanı Olan Evsel Ve Endüstriyel Plastik Materyallerin İmalatı, Pazarlama Ve Satış Faaliyetlerine 1989 Yılında Poşet Üretimiyle Başlamış Olup, 2000li Yıllarda Hedefleri Ve Vizyonları Doğrultusunda İmalat Sürecine Geçmiştir.

Streç Ve Alüminyum Folyoların Sarımı Ve Paketlenmesinin Yanı Sıra Günümüz Vazgeçilmez İhtiyaçlarından Olan Tek Kullanımlık Plastik Çatal Kaşık Bıçak Ve Gıda Kaplarının Üretimi İle Beraber Üretim Bandındaki Çeşitliliğine Her Geçen Gün Yeni Ürünler İlave Etmiştir. Sarım Ve Paketlemede Kullanılan Son Teknoloji Makineler Eşliğinde Arzu Edilen Ebatlamalarda Mamuller Geliştirilebilmektedir. 

Kutulama Ve Paketlemede İnsan Gücünün Yanı sıra İşlem Yapan Makinler Günümüzün Vazgeçilmezi Zaman Kaybını Önlemek Amacı İle Son Derece Hızlı Üretim Kolaylığı Sağlayabilmektedir. Gelişimin Hiç Durmadığı Firmamızda, Ülkemiz Bünyesinde Destek Unsurlarından Olan Kalkınma Ajansları Ve Yine Ekonomi Bakanlığımız Tarafından Sanayi İş Kollarına Sunulan Teşvik Ve Desteklerden Firma Potansiyelimiz Dikkate Alınarak Büyüme Ve İlerleme Amacımızda Bizlere Yardımcı Olacak Unsurlar Kullanılmaktadır.
Hedeflerimiz Ve Planlamalarımız İçin 

7000m2 lik Kurulu Alanın 5800m2 Kapalı Platformunda Afyonkarahisar Organize Sanayi Belgesi’nde Hizmet Veren Firmamız 11 Araçlık Filoya Haizdir. Lojistik Alanda Kullanılan Filo Araçları Yüksek Taşıma Kapasitesiyle Müşterilerimizin İhtiyaç Duyduğu Ürünleri En Etkin Bir Biçimde Teslim Edebilmektedir. Bölge Halkına İstihdam Alanında İş Olanağı Sunan Firmamız 50 Kişilik Bir Ekiple Üretim Faaliyetlerine Devam Etmektedir. Üretim Alanında Yetiştirdiği Nitelikli Çalışanlar Sayesinde Sektör Öncülerinden Olmayı Sürdürmektedir.
 
Sektörün En Önemli İhtiyaçlarından Olan Ürün Zenginliği Firmamız Tarafından Göz Ardı Etmediğimiz En Önemli Konudur.
 
Plastik Ve Ambalaj Sektöründeki Çeşitliliği Bünyesinde Barındıran Firmamız 1200 Kalem Ürünle Ülkemizde 5 Bölgede Akdeniz Ege Marmara İç Anadolu Ve Doğu Anadolu Da Aktif Dağıtımda Yer Alır. Plastik Ve Ambalaj Alanında Evsel Veya Endüstriyel Olarak Kullanılan Her Türlü Malzeme Tedarik Edilerek Hizmet Verilir. Sera, Rotopaş, Naksan, Vura,LAypack, Yöntem Kağıt Gibi Sektör Liderlerinin Ürün Gruplarında Bayi Görevini De Üstlenen Firmamızda, 5 Pazarlama Uzmanı Vasıtasıyla Müşterilerimizin Verileri Alınır İşlenir Güçlü Dağıtım Kanalları Vasıtasıyla Gecikme Yaşanmadan İn Time Teslimat Yapılır. Yüksek Stoklu Çalışan Firmamız Müşterilerimizin Acil İhtiyaçlarında Da Onların Yanındadır.
 
Kalite Ve Sistem Güvence Belgelerinden Olan ISO 9001 Ve ISO 22000 Belgelerimizde Faaliyetlerimizde Yol Gösterici Donanımlardır.
 
Yurt İçinde Olduğu Kadar Yurtdışından Gelen İhtiyaçları Da Karşılamakta Olan Firmamızda, Kaliteden Ödün Vermeden, İnsan Odaklı Bir Çalışma Prensibiyle İşlem Yapılmaktadır. Çalışanlarımızın Ve Müşterilerimizin Güvenini Kazanmak, Çevreyle Uyumlu İmalat Süreçlerinde Bulunmak Firmamızın Ana İlkelerini Teşkil Eder.
 
Yeni Nesil Enjeksiyon Makinelerini Üretim Bandında Kullanan Firmamız, Deneyimli Personelleri İle Piyasanın İhtiyaç Duyduğu Mamulleri Kısa Zamanda En Az Fire İle Sonuçlandırmaktadır. Tam Kapasite Çalışan Tesisimiz Piyasan Aldığı Talepler Doğrultusunda Üretim Bandına Yeni Ürünler Ekleme Konusundaki Tüm Ar-Ge Çalışmaları Ve Planlamalarını Hazırlamaktadır.
 
Tesisimizde Güven, Kalite Ve Sağlık Üçlemesini Birleştirmeyi Hedef Alan Çalışma Yapımız Siz Değerli Müşterilerimiz İçin “Sağlıklı Ürünler“ Üretmeye Devam Edecektir.

Evet… 
Hedeflerimiz Ve Hayallerimiz Var…
Ancak Bu Hayallerimizi Gerçekleştirmek İçin 
Doğru Üretim. Doğru Zamanlama Ve Doğru Fiyat 
Şirket Prensibimizdir.
 
Çağlayan Dekorasyon Ve Plastik Ambalaj