Images

Yenilikçi ve profesyonel ambalaj çözümleri.

1990 yılında poşet üretimiyle ticari faaliyetlerine başlayan Çağlayan Dekorasyon ve Plastik Ambalaj Limited Şirketi(ÇAĞLAYAN PLASTIK AMBALAJ)2000 li yılların başlarında, bünyesine kattığı sarım ve paketleme makinaları, enjeksiyon makinaları, kağıt ambalaj /karton bardak makine parkuru ile ülkemize katma değer sunan, müşterilerine kaliteli ürünler sağlayan sayılı ambalaj firmaları arasında yerini almıştır.

Bugün plastik enjeksiyon gruplarında, tekil ve çoklu kullanıma uygun plastik çatal , kaşık ,bıçak, yemek setleri, dayanıklı servis tabakları ,bardak ve gıda kapları, sarım ve paketleme grubunda ;evsel ve endüstriyel kullanıma uygun alüminyum folyo ,strec film ,fırın kağıtları, yine kağıt grubunda baskılı baskısız karton bardak çeşitleri ,çorba kaseleri ile geniş bir ürün portföyü sunarak ,Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesinde 10bin metrekare kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Çağlayan Plastik Ambalaj, geniş ürün yelpazesi, tecrübeli dağıtım kanallarıyla üretmiş olduğu ürünleri 7 bölgede, Türkiye’nin dört bir yanına kesintisiz ulaştırmakta olup, global pazarda 60 dan fazla ülkede kaliteli/cazip ürün anlayışıyla müşterileriyle buluşmaktadır.

Çağlayan Plastik Ambalaj üretim faaliyetlerinin yanında, alüminyum kaplar, plastik kaplar, temizlik kağıtları, muayene eldivenleri, tahta karıştırıcılar, endüstriyel ve evsel çöp poşetleri, kürdan, çöp şiş gibi ürünler için yurt içi ve yurtdışı ortaklarla ticari anlaşmalar yapıp, kaliteli-cazip ürünleri stoklarında her zaman bulundurmaktadır.

Çağlayan Plastik Ambalaj tüm bu faaliyetleri yürütürken, çevreye duyarlı ve insan sağlığına uygun Mamuller üretmek için, akrediteli ISO kalite belgelerine, migrasyon testlerine, personel eğitimlerine sahip olup, üretim tesisini güneş enerji sistemiyle donatmıştır. Değerli müşterileri için temiz enerjiden temiz mamuller üretmektedir.

Çağlayan Plastik Ambalaj Ailesi, kaliteli ürün çeşitliliği, hizmet politikası, yüksek stok gücü, cazip fiyatları sayesinde ambalaj sektörünün başarılı çözüm ortaklarındandır. Gerçekleştirdiği yatırımlarla, hedeflediği yeni projelerle yurt içi ve yurt dışı pazarlarda emin adımlarla ilerleyip, sektörün aranan markası olmuştur.

Sizleri de Çağlayan Plastik Ambalaj ailesi içinde görmekten memnuniyet duyarız.

Counter
30 +
1990 yılından bugüne alanında 33 yıllık tecrübe
Counter
500 +
500'ün üzerinde seçenek ile geniş ürün yelpazesi
Counter
10 bin m2
10 bin metre kare kapalı alanda üretim
Counter
60 +
60'dan fazla ülkeye kaliteli/cazip ürün ihracatı